Profil společnosti

Společnost CTG Technology a.s. je dynamicky se rozvíjející společností. Jejím cílem je stát se lídrem digitalizace postavené na produktech a technologiích OpenText.

V tomto poskytujeme vysoce profesionální služby. V oboru digitalizace a integrace se zaměřujeme na oblasti tiskových systémů využívající technologie OpentText CCM, optimalizace tiskových procesů a multikanálovou komunikaci za pomoci OpenText Exstream, digitální archivace postavenou na komponentech Opentext Info Archive, dále pak provádíme integraci těchto systémů s produkty SAP, Oracle, CRM a dalšími v oblasti informačních systémů.

Poskytujeme také služby spojené s přípravou konceptů řešení, analýz a technických studií proveditelnosti projektů.

Zaměřujeme se primárně na poskytování profesionálního poradenství na nejvyšší možné odborné úrovni. Naši konzultanti jsou certifikovaní na úrovni OpenText Professional, což nám u našich zákazníků přináší vysokou kredibilitu a vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Díky našemu otevřenému, korektnímu a vysoce profesionálnímu přístupu vzniká mezi naší společností a našimi zákazníky dlouhodobé partnerství a důvěra. 

Najdete nás v síti:     Linkedin

Kontaktujte nás

Napište nám